Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kółka zainteresowań

Czcionka:

Ia

Zajęcia wyrównawcze

Renata Drewla

Czwartek
11.40 – 12.35 
s.30

Ib

Kółko rozmaitości

Katarzyna Pietras

Poniedziałek
11.40 – 12.40
s.29

Ic

Zespół wyrównawczy

Renata Drewla

Piątek
11.30 – 12.30
s.30

IIa

Zajęcia z edukacji polonistycznej „Czytam i piszę – rozwijam swoje umiejętności

Alina Skowron

Poniedziałek
12.35 – 13.35
s.28

IIa

Zajęcia wyrównawcze z edukacji polonistycznej

Alina Skowron

Środa
11.35 – 12.35
s.28

IIb

Zajęcia wyrównawcze

Marzena Barańska

Czwartek
11.50 – 12.35
s.30

IIIa

Zespół wyrównawczy

Danuta Kogut
Danuta Perduta

Piątek
11.45 – 12.45
s.26

I-III

Piłka nożna chłopców

Piotr Idzi

Wtorek
13.30 – 15.30
sala gim.

IIIb

Zajęcia wyrównawcze

Joanna Majcher

Wtorek
13.35 – 13.35
s.27

I-VI

Gry i zabawy przy muzyce

Marzena Barańska

Joanna Majcher

Wtorek
13.30 – 14.25
hol IIp.

I-VI

Koło szachowe

Jerzy Wójcik

Piątek
12.40 – 13.40
s.1

Va

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Elżbieta Karwecka

Wtorek
13.40 – 14.25
s.2

Vc

Zajęcia dodatkowe z j. polskiego

K. Kusz

Wtorek
8.00 – 8.45
s.34

V

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego

Jolanta Krawczuk

Czwartek
12.40 – 13.40
s.13

V-VI

Kółko Miłośników Matematyki

Małgorzata Niezgoda

Czwartek
13.40 – 14.25
s.12

VIa

Zajęcia z matematyki przygotowujące do sprawdzianu

Małgorzata Niezgoda

Wtorek
13.40 – 14.25
s.12

VIb

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

Joanna Tumanik

Środa
8.00 – 8.45
s.34

VIb

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Jerzy Wójcik

Wtorek
13.30 – 14.30
s.1

VIc

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Elżbieta Karwecka

Środa
13.40 – 14.25
s.2

VIc

Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty

Katarzyna Kusz

Czwartek (co 2 tyg.)
12.45 – 13.45
s.3

VIc

Zajęcia wyrównawcze z przyrody

Bożena Piłat

Piątek
12.40 – 13.40
s.13

IV-VI

Kółko Wokalne

Marzena Ziemiańska

Piątek
13.30 – 14.30
s.14

IV-VI

Zajęcia warsztatowe „Poznaj samego siebie”

Marzena Ziemiańska

Środa
14.30 – 15.30
s.29

IV-VI

Zespół instrumentalny

Krzysztof Ciuła

Środa i czwartek
14.30 – 15.30
s.19

IV-VI

Koło teatralne

Joanna Tumanik
Katarzyna Poletajew
Kamila Oborowska

Poniedziałek
13.30 – 14.30
biblioteka
 

IV-VI

Piłka nożna dla chłopców

Michał Lipski

Wtorek i środa
13.30 – 14.30
sala gim.

IV-VI

Koło dziennikarskie

Joanna Tumanik
Kamila Oborowska
Katarzyna Poletajew

Piątek
12.35 – 14.25
biblioteka

IV-VI

Zajęcia sportowe dla dziewcząt

Beata Kraska

Środa
13.30 – 15.30
sala gim.