Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Biegam, bo lubię lasy

Utworzono dnia 09.06.2017
Czcionka:
             Dna 6 czerwca reprezentacja chłopców i dziewcząt naszej szkoły wzięła udział w biegu edukacyjnym "Biegam, bo lubię lasy",którego cyklicznym organizatorem jest Nadleśnictwo Polanów. Bieg odbył się na trasie biegowej "Szlakiem Góry Warblewskiej"  Celem biegu, który odbył się już po raz czwarty jest popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży oraz promocja aktywnego spędzania czasu wolnego w lesie. Biegi odbywały się w stosownych do wieku kategoriach:
Klasy I - III     (dystans 200 m)    Niedźwiedź Damian zajął VI miejsce, Nakielski Ernest - VIII m
Klasy IV - VI  dziewczęta (dystans 600 m)  Zuzanna Urbaniak - zajęła  III m,    Zuzanna Stec - VI m,
Klasy IV - VI  chłopcy (dystans 600 m)       Wojtek Lebioda - zajął I m, a tuż z nim przybiegł na metę Alan Ragan zajmując II m.
Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali koszulki, a zawodnicy zajmujący miejsca od I do X otrzymali nagrody rzeczowe. Po zakończonych zmaganiach sportowych poczęstowano wszystkich smaczną zupą pomidorową, kiełbaską z grilla oraz napojem i bananem. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie, a naszym sportowcom gratulujemy znaczących osiągnięć.